Aplikacja Sport WP.PL - relacje z meczów ekstraklasy na Androida »
Wiadomości | Terminarz | Tabela | Strzelcy | Terminarze klubów | Kluby | Sędziowie | Z regulaminu | Europejskie puchary

Wisła Kraków

WP.PL | 2014.10.20 20:17

Paweł Brożek popisał się w meczu z Górnikiem Zabrze niecodziennym wyczynem - zdobył hat-tricka, choć spotkanie rozpoczął w roli rezerwowego. Dlatego z wyborem piłkarza 12. kolejki T-ME nie mieliśmy problemu.więcej

Stilić wróci do Lecha? Smuda wątpi

WP.PL | 2014.10.20 16:12

Franciszek Smuda mocno wątpi, czy Semir Stilić zdecyduje się na powrót do Lecha Poznań. Trener Wisły Kraków nie ukrywa przy tym, że ma obawy odnośnie możliwości zatrzymania Bośniaka na Reymonta. więcej

Wiślacy sami zaskoczeni swoją wygraną

T-Mobile Ekstraklasa/x-news | 2014.10.20 10:54

Wisła Kraków wygrała z Górnikiem Zabrze 5:0 w 12. kolejce T-Mobile Ekstraklasy co zaskoczyło... samych wiślaków. Może nie chodzi o samo zwycięstwo, co jego rozmiary. Wszak Górnik był przed tą serią gier liderem! więcej

To dopiero sportowa złość. Brożek zareagował

To dopiero sportowa złość. Brożek zareagował "pozitiwnie"

WP.PL | 2014.10.20 06:42

To się często nie zdarza. Pawłowi Brożkowi w niedzielnym meczu z Górnikiem Zabrze wystarczyło 45 minut, aby ustrzelić hat-tricka. O dziwo, napastnik "Białej Gwiazdy" pojawił się na boisku dopiero po przerwie. więcej

Smuda: Brożek musiał coś przemyśleć

WP.PL | 2014.10.19 22:05

Paweł Brożek nieoczekiwanie rozpoczął mecz z Górnikiem na ławce rezerwowych. - Każdy zawodnik musi mieć czas do zastanowienia się, czy dana gra go zadowala. Pawłowi to było bardzo potrzebne. Wszedł na boisko w drugiej połowie i zdobył trzy bramki - tłumaczył potem swoją decyzję trener Wisły Franciszek Smuda. więcej

Górnik - Wisła: wejście Brożka

WP.PL | 2014.10.19 19:50

Górnik Zabrze miał nadzieje na odzyskanie fotela lidera T-ME, ale Wisła Kraków wybiła je z głowy, wygrywając na Roosevelta aż 5:0! Hat-trickiem popisał się wpuszczony po przerwie Paweł Brożek. więcej

Niedziela: Kolejorz rozpędzony. Stacja Kielce

WP.PL | 2014.10.19 11:59

Pięć meczów, pięć zwycięstw gospodarzy, goście bez gola - to jest piątkowo-sobotni bilans 12. kolejki T-ME. Wszystko wskazuje na to, że niedziela powinna tę serię zakończyć, wszak rozpędzony Lech Poznań przyjeżdża do jednej z najgorszych drużyn w lidze - Korony Kielce. więcej

Jankowski będzie musiał przejść zabieg

WP.PL | 2014.10.17 11:55

Maciej Jankowski na pewno nie zagra w najbliższym meczu krakowskiej Wisły z Górnikiem Zabrze. Pomocnik "Białej Gwiazdy" ma problemy z przepukliną i w grudniu będzie musiał przejść zabieg. więcej

Semir Stilić wróci do Lecha?

WP.PL | 2014.10.17 08:18

Semirowi Stliciowi wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt z krakowską Wisłą. Z okazji próbuje skorzystać poznański Lech, który jest zainteresowany sprowadzeniem Bośniaka na Bułgarską. więcej